„Patryk”: stary zwiastun z drugą wersją polskiego dubbingu

Przed paroma godzinami na oficjalnym profilu Monolith Films na YouTube został opublikowany stary zwiastun do filmu Patryk (Patrick; 2018). Dystrybutor zdecydował się na ponowne zdubbingowanie zwiastuna, ale tym razem z aktorami którzy wystąpią w kinowym dubbingu. W zwiastunie głosów użyczyli między innymi Julia Kamińska jako Sarah Francis (Beattie Edmondson) oraz Mikołaj Roznerski jako Oliver (Ed Skrein).

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków. [opis dystrybutora]

Patryk zadebiutuje na ekranach polskich kin 10 sierpnia. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Artura Kaczmarskiego, odpowiada studio Master Film. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Wagging Tale Productions / Fred Films.

Odpowiedz