„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”: Polsat reklamuje film z dubbingiem

Polsat rozpoczął promocję filmów które zostaną premierowo wyemitowane na jesieni. Poza animacjami Gdzie jest Dory? oraz Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie które prawie na pewno zostaną wyemitowane z kinowym dubbingiem, Polsat emituje także zapowiedź filmów X-Men: Apokalipsa oraz Dzień Niepodległości: Odrodzenie. O ile pierwszy film był promowany fragmentami bez dubbingu, to w przypadku filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie Polsat zdecydował się na pokazanie fragmentów kinowego dubbingu.

Do tej pory Dzień Niepodległości: Odrodzenie był emitowany z polskim dubbingiem na antenie Canal+, ale na dodatkowej trzeciej ścieżce do której dostęp ma niewielu abonentów. Gdyby Polsat zdecydował się na emisję kinowego dubbingu, to byłoby to bardzo dużym zaskoczeniem. Trzeba jednak założyć, że dubbing mógł być użyty jedynie na potrzeby emisji zapowiedzi programowych.

Dokładna data emisji Dnia Niepodległości: Odrodzenie w Polsacie nie jest jeszcze znana.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox / TSG Entertainment / Centropolis Entertainment / Electric Entertainment / Moving Picture Company / Twisted Media.

7 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz