„Robin Hood: Początek” otrzyma polski dubbing

Robin Hood: Początek (Robin Hood; 2018) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. To duże zaskoczenie ponieważ do tej pory Monolith Films dubbingował przeważnie produkcje familijne. W obsadzie wersji oryginalnej wystąpią między innymi Taron Egerton jako Robin Hood oraz Jamie Foxx (Mały John), Eve Hewson (Marion), Jamie Dornan (Szkarłatny Will), Ben Mendelsohn (Szeryf z Nottingham), Paul Anderson (Guy z Gisborne) i inni. Produkcja otrzymała kategorię wiekową PG-13.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią. [opis dystrybutora]

Robin Hood: Początek zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 listopada. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej:

Źródło: dubbing.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Appian Way / Lionsgate / Safehouse Pictures / Thunder Road Pictures.

Odpowiedz