„Dumbo”: zwiastun filmu Tima Burtona z polskim dubbingiem

Przed paroma godzinami na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Dumbo (2019). Film reżyseruje Tim Barton. W obsadzie filmu zobaczymy wielu znanych amerykańskich aktorów.

Tim Burton po zrealizowaniu baśniowej Alicji w Krainie Czarów czy Charliego i fabryki czekolady, które także posiadają polski dubbing, postanowił zabrać się za prawdziwy klasyk Disneya i stworzyć aktorską wersję opowieści o latającym słoniu Dumbo. Na ekranie pojawiają się Colin Farrell, Eva Green, Michael Keaton, Alan Arkin, Danny DeVito oraz stworzony w CGI Dumbo.

Film Burtona jest remakiem klasycznej animacji Disneya z 1941 o słoniątku, które wyśmiewane przez wszystkich z powodu nienaturalnie dużych uszu, ostatecznie rozpoczyna karierę w cyrku jako pierwszy na świecie latający słoń. To kolejna aktorska adaptacja animowanego filmu Disneya – po dobrze przyjętych Pięknej i Bestii i Księdze dżungli oraz wśród nadchodzących: Mulan, Aladynie i Królu Lwie.

W nowej wersji głównym bohaterem filmu, poza komputerowym Dumbo, będzie Holt Farrier (Colin Farrell), były cyrkowiec, który po powrocie z wojny znajduje świat wywrócony do góry nogami. W walczącym o przetrwanie cyrku otrzymuje pod opiekę nowo narodzone słoniątko, którego gigantyczne uszy są obiektem żartów.

Dumbo zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 marca 2019 roku. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Tim Burton Productions / Walt Disney Pictures.

Odpowiedz