„Patryk”: polski dubbing oficjalnie potwierdzony

Patryk (Patrick; 2018) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy od Monolith Films. Jeden z naszych czytelników donosi, że przed wybranymi seansami filmu Wyszczekani jest wyświetlany zwiastun filmu Patryk z polskim dubbingiem.

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków. [opis dystrybutora]

W obsadzie wersji oryginalnej filmu Patryk wystąpili między innymi: Beattie Edmondson – Sarah Francis (Bridget Jones 3, Absolutnie fantastyczne: Film), Ed Skrein – Weterynarz (Deadpool, Alita: Battle Angel), Tom Bennett (Kryptonim: Shadow Dancer), Emily Atack – Becky (Palący problem, Lato we Florencji), Jennifer Saunders (Absolutnie fantastyczne: Film) oraz Adrian Scarborough – Pan Peters (Jak zostać królem, Elizabeth: Złoty wiek).

Patryk zadebiutuje na ekranach polskich kin 10 sierpnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Wagging Tale Productions / Fred Films.

Odpowiedz