„Zegar czarnoksiężnika”: zwiastun z polskim dubbingiem

Na oficjalnym profilu Monolith Films na YouTube pojawił się zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Zegar czarnoksiężnika (The House with a Clock in its Walls; 2018). W zwiastunie możemy usłyszeć między innymi Bartłomieja Kasprzykowskiego który ponownie podkłada głos pod Jacka Blacka. W obsadzie wersji oryginalnej zobaczymy też Cate Blanchett.

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę. [opis dystrybutora]

Zegar czarnoksiężnika zadebiutuje na ekranach polskich kin 21 września. Warto podkreślić, że film jest promowany jako horror dla dzieci. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Amblin Entertainment / Mythology Entertainment.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz