„Jurassic World: Upadłe królestwo”: informacja o dubbingu na plakacie

Jurassic World: Upadłe królestwo (Jurassic World: Fallen Kingdom; 2018) jest jednym z ważniejszych tegorocznych filmów aktorskich które otrzymają polski dubbing. Listę realizatorów polskiego dubbingu powinniśmy poznać jeszcze przed premierą filmu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że United International Pictures, zdecydował się na zamieszczenie kapsla z informacją o polskim dubbingu na plakacie filmu. Plakat można obejrzeć poniżej:

Minęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

W filmie nie zabraknie niczego, za co pokochała go światowa publiczność (jedna z najpopularniejszych i najbardziej kasowych serii w historii kina). Będzie spektakularny, pełen zwrotów akcji i – jak zapowiadają twórcy – jeszcze bardziej przerażający. [opis dystrybutora]

Jurassic World: Upadłe królestwo zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 czerwca.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Amblin Entertainment / Apaches Entertainment / Legendary Entertainment / Perfect World Pictures / Universal Pictures.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz