„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”: drugi zwiastun z dubbingiem

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów kinowych które w tym roku otrzymają polski dubbing. Na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się właśnie drugi zwiastun z polskim dubbingiem. Poprzedni zwiastun z dubbingiem zaprezentowano dwa miesiące temu.

W filmie Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie dowiemy się, jak bohater stał się legendarnym przemytnikiem, którego później Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie w Mos Eisley. W zwiastunie bardzo dużo się dzieje, a przede wszystkim pojawia się wiele nowych twarzy. W obsadzie zobaczymy m.in. Emilię Clarke, znaną przede wszystkim z roli Daenerys Targaryen w Grze o tron. Poza tym na ekranach zobaczymy także Donalda Glovera, zdobywcę Złotego Globu za rolę Earna w Atlancie i Woody’ego Harrelsona, który zdobył nominację do Oscara za Trzy billboardy za Ebbing, Missouri.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie zadebiutuje na ekranach polskich kin 25 maja. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © The Walt Disney Company.

4 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz