„Pacific Rim: Rebelia” z polskim dubbingiem już w kinach

Pacific Rim: Rebelia (2018) trafił właśnie na ekrany polskich kin. Film jest wyświetlany z polskim dubbingiem. Produkcja jest kontynuacją filmu Pacific Rim z 2013 rok który był dystrybuowany bez dubbingu.

Światowy konflikt między pozaziemskimi potworami i sterowanymi przez ludzi super-maszynami, które miały powstrzymać inwazję wrogów, był tylko preludium do tego, co zobaczymy w nowej odsłonie „Pacific Rim”.

W roli rebelianta Jake’a Pentecosta zobaczymy znanego z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” Johna Boyegę. Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów.

Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Pacific Rim: Rebelia, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Universal Pictures.

Odpowiedz