„Maria Magdalena”: spoty promujące film z polskim dubbingiem

Na oficjalnym profilu United International Pictures Polska na YouTube pojawiły się dwa spoty promujące film Maria Magdalena (Mary Magdalene; 2018). Spoty zostały udostępnione z polskim dubbingiem. Film zadebiutuje na ekranach naszych kin 6 kwietnia.

„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Maria Magdalena, w reżyserii Małgorzaty Lalowskiej, odpowiada STUDIO MR SOUND. Spoty z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Universal Pictures.

Odpowiedz