„Power Rangers”: zapowiedź filmu z polskim dubbingiem w Canal+

W piątek 23 marca o godzinie 21:00 na antenie Canal+ zostanie premierowo wyemitowany film Power Rangers (2017). Zapowiedź filmu emitowana przez Canal+ zawiera fragmenty kinowego dubbingu i sugeruje, że w takiej formie film może być emitowany na antenie Canal+. Warto w tym miejscu podkreślić, że stacja w przeszłości promowała niektóre filmy zapowiedziami z polskim dubbingiem, a sama emisja filmu odbyła się w wersji lektorskiej. Biorąc jednak pod uwagę sobotnią premierę filmu Logan: Wolverine, to polski dubbing filmu Power Rangers może zostać wyemitowany na dodatkowej trzeciej ścieżce.

Angel Grove. Jason Scott (Dacre Montgomery), Billy Cranston (RJ Cyler) i Kimberly Hart (Naomi Scott) wybierają się do starej kopalni. Tam Billy powoduje wybuch, który zwraca uwagę przebywających w pobliżu Trini (Becky G) i Zacka (Ludi Lin). Grupa znajduje pięć monet w różnych kolorach: czerwonym, niebieskim, różowym, żółtym i czarnym. Każde z nich bierze po jednej. Po chwili okazuje się, że hałas zwabił ochronę kopalni. Kiedy młodzież próbuje uciec, w ich samochód uderza pociąg. Następnego dnia cała piątka budzi jednak się cała i zdrowa. W dodatku odkrywają, że otrzymali niezwykle zdolności. Po powrocie do kopalni natrafiają na stary statek kosmiczny. W jego wnętrzu spotykają robota Alpha 5 i Zordona (Bryan Cranston). Ci informują nastolatków, że świat stoi na skraju zagłady. Zagraża mu Rita (Elizabeth Banks), a przeciwstawić się jej może tylko grupa wojowników zwanych Power Rangers. Teraz pięcioro wybrańców musi pokonać swoje lęki i słabości, by przeciwstawić się złu. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Power Rangers, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska. Zapowiedź z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Lionsgate / Saban Films.

Odpowiedz