„Tam, gdzie mieszka Bóg” otrzyma polski dubbing

Jak informuje Gumisio z portalu dubbing.pl film Tam, gdzie mieszka Bóg (Beyond the Sun; 2017) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Produkcja jest reklamowana jako pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem papieża Franciszka. To oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii.

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom. [opis dystrybutora]

Nie jest do końca jasne kiedy Tam, gdzie mieszka Bóg pojawi się w polskich kinach. Kino Świat informuje na swojej stronie, że film ma się pojawić już 23 marca. Z kolei inne źródła podają datę 20 kwietnia.

Źródło: dubbing.pl, kinoswiat.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © AMBI Group.

Odpowiedz