„Jumanji: Przygoda w dżungli” przekroczył 600 tys. widzów

Jumanji: Przygoda w dżungli bardzo dobrze radzi sobie na ekranach polskich kin. Pomimo, że produkcja miała premierę pod koniec ubiegłego roku, to nadal można ją zobaczyć w wielu kinach. Filmowi udało się przekroczyć granicę 600 tys. sprzedanych biletów. W trakcie weekendu 2-4 marca na film wybrało się 3 731 widzów. W sumie licząc od dnia premiery film w polskich kinach obejrzało 604 648 widzów.

W zupełnie nowym, pełnym przygód filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” poznamy czworo przyjaciół, w których postacie wcielą się Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Wszyscy oni – w postaci awatarów o niezwykłych umiejętnościach – zostaną wciągnięci w niebezpieczny świat Jumanji. Wyruszą w najbardziej niebezpieczną przygodę życia albo… na zawsze utkną w świecie gry. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Jumanji: Przygoda w dżungli, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Matt Tolmach Productions / Radar Pictures / Seven Bucks Productions / Sony Pictures Entertainment (SPE).

Źródło: BoxOfficeowyZawrotGlowy

Odpowiedz