„Spider-Man: Homecoming” pojawi się w marcu w HBO

Spider-Man: Homecoming (2017) pojawi się w marcu na antenie HBO. Powinniśmy się spodziewać, że tak jak to było do tej pory premiera filmu, w niedzielę 25 marca o godzinie 20:10, odbędzie się w wersji lektorskiej. Polski dubbing powinien zostać wyemitowany w HBO w poniedziałek 26 marca o godzinie 14:15. Polski dubbing powinno posiadać większość emisji przed godziną 20:00. Rozpiskę dokładnych powtórek filmu w HBO można znaleźć tutaj.

Młody Peter Parker (Tom Holland) przeżywa ekscytująca przygodę z Avengersami, po której wraca do domu. Chłopak za wszelką cenę stara się na nowo przywyknąć do swojej codzienności. Dalej mieszka z ciotką May (Marisa Tomei). Pozostaje też pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture (Michael Keaton). Peter musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co kocha. [opis: HBO]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Spider-Man: Homecoming, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Źródło: hbo.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures / Marvel Studios / Pascal Pictures.

Odpowiedz