„Był sobie pies” z polskim dubbingiem w Canal+ na życzenie

Był sobie pies (A Dog’s Purpose; 2017) pojawił się premierowo w minioną niedzielę na antenie Canal+. Niestety nie wiemy czy była to emisja z polskim dubbingiem czy w wersji lektorskiej. Warto tutaj podkreślić, że sama stacja promuje ten film na swojej antenie zapowiedziami z polskim dubbingiem. Dobra wiadomość jest taka, że kinowy dubbing filmu Był sobie pies, jest dostępny w usłudze Canal+ na życzenie.

Życie Baileya ma sens tylko, gdy przy jego boku znajduje się chłopiec imieniem Ethan. Dla ośmiolatka (Bryce Gheisar) i jego pupila najważniejsza jest zabawa. Potem Ethan dorasta, osiągając wiek nastoletni (KJ Apa). Zaczyna interesować się dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę. Wówczas powinnością Baileya staje się gryzienie wrogów w kostkę lub branie na siebie winy za zbitą szybę sąsiadów. Pies czuje się szczęśliwy, ponieważ jest potrzebny. Niestety, z czasem drogi dorosłego już Ethana (Dennis Quaid) i jego czworonożnego przyjaciela rozchodzą się. Gdy życie przestaje rozpieszczać mężczyznę, Bailey musi wykazać się siłą, by odszukać kumpla, a następnie mu pomóc. [opis: teleman.pl]

Kolejna powtórka filmu Był sobie pies odbędzie się w Canal+ w sobotę 24 lutego o godzinie 8:25. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Anny Apostolakis-Gluzińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Amblin Entertainment / Amblin Partners / Pariah Entertainment Group / Reliance Entertainment / Walden Media.

Odpowiedz