„Pacific Rim: Rebelia”: zwiastun z polskim dubbingiem już w kinach

Jak informuje użytkownik naszego forum, ThePinkFin, przed dzisiejszym seansem filmu Czarna Pantera z polskim dubbingiem jest wyświetlany zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Pacific Rim: Rebelia. O tym, że zwiastun z dubbingiem pojawi się w kinach informowaliśmy pod koniec stycznia. Na razie nie wiemy czy poza kinem zwiastun pojawi się także na YouTube.

Światowy konflikt między pozaziemskimi potworami i sterowanymi przez ludzi super-maszynami, które miały powstrzymać inwazję wrogów, był tylko preludium do tego, co zobaczymy w nowej odsłonie „Pacific Rim”.

W roli rebelianta Jake’a Pentecosta zobaczymy znanego z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” Johna Boyegę. Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów.

Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie. [opis dystrybutora]

Pacific Rim: Rebelia zadebiutuje w Polsce 23 marca.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Universal Pictures.

Odpowiedz