„South Park”: 20. sezon od 12 marca na Comedy Central Family

W sierpniu ubiegłego roku Comedy Central rozpoczął emisję 20. sezonu South Parku z polskim dubbingiem. Niestety z powodów zawirowań związanych z bieżącą ramówką stacja wyemitowała zaledwie dwa pierwsze odcinki z dubbingiem. Zaraz po tym 20. sezon został zdjęty z ramówki.

Po wielu miesiącach przerwy Comedy Central ponownie wyemituje 20. sezon South Parku. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie Comedy Central Family w nocy z niedzieli na poniedziałek z 11 na 12 marca o godzinie 00:00. Emisja kolejnych odcinków będzie się odbywała raz w tygodniu o tej samej porze.

W dwudziestym sezonie bohaterowie Miasteczka South Park zmagają się z problemem internetowego trollingu. Kiedy Gerald Broflovski, trollujący w Internecie pod pseudonimem łowcazdzir42, doprowadza duńską mistrzynię olimpijską do samobójstwa, Duńczycy postanawiają uruchomić program namierzania internetowych trolli i publicznego ujawniania ich tożsamości, co sprawia, że świat staje na krawędzi zagłady. W międzyczasie pan Garrison stara się zrobić wszystko, żeby nie wygrać wyborów prezydenckich w USA, chłopcy i dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w South Parku prowadzą wojnę płci, a starsi mieszkańcy za sprawą tajemniczych nostalgronek wspominają czasy, kiedy było lepiej.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej South Parku, w reżyserii Macieja Kowalskiego, odpowiada studio Start International Polska.

Źródło: programtv.naziemna.info

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Comedy Central.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz