„Transformers: Ostatni Rycerz” z polskim dubbingiem w HBO

Zgodnie z obecną polityką HBO niedzielna premiera filmu Transformers: Ostatni Rycerz odbyła się w wersji lektorskiej. Polski dubbing pojawił się na antenie HBO 2 dzisiaj o godzinie 15:55. Powinniśmy się spodziewać, że polski dubbing będzie posiadało większość emisji przed godziną 20:00, tak jak to było do tej pory. Rozpiskę dokładnych powtórek filmu można znaleźć tutaj.

Okazuje się, że ogromne roboty już od zarania dziejów przybywały na Ziemię, aby nieść pomoc ludziom. Działo się tak aż do momentu, gdy porozumienie między dwoma gatunkami zostało zerwane. Teraz los naszej rasy leży w rękach nieoczekiwanych sojuszników: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), angielskiego lorda Edmunda Burton (sir Anthony Hopkins) oraz oksfordzkiej profesor Vivian Wembley (Laura Haddock). Jeżeli nie będą ze sobą współpracować, ludzkość zginie. Kolejna odsłona widowiskowej serii jest luźno inspirowana legendą o królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Transformers: Ostatni Rycerz, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Źródło: hbo.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Paramount Pictures.

Odpowiedz