„Transformers: Wiek zagłady” z polskim dubbingiem w HBO

Transformers: Wiek zagłady jest emitowany na antenie HBO z polskim dubbingiem. Jest to związane z dzisiejszą premierą filmu Transformers: Ostatni Rycerz. Stacja postanowiła przypomnieć widzom poprzednie odsłony dochodowej serii.

Co ciekawe wcześniej prawa do emisji serii filmów o Transformersach posiadał Canal+. W 2015 roku Canal+ wyemitował Transformers: Wiek zagłady, z polskim dubbingiem na dodatkowej trzeciej ścieżce. Główna ścieżka zawierała wersję lektorską. Niestety dodana ścieżka z polskim dubbingiem z powodów technicznych była gorzej udźwiękowiona od wersji lektorskiej, czego stacja nie poprawiła do końca emisji.

W tym kontekście polityka HBO pozytywnie zaskakuje ponieważ stacja nie boi się pokazywać kinowego dubbingu zamiast wersji lektorskiej, przynajmniej jeśli chodzi o emisje przed godziną 20:00. Transformers: Wiek zagłady powinien się jeszcze pojawić na antenie HBO 2 z polskim dubbingiem w poniedziałek 5 lutego o godzinie 13:15. Film z polskim dubbingiem można także oglądać w usłudze HBO GO.

Źródło: hbo.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Paramount Pictures.

Odpowiedz