„Pacific Rim: Rebelia” otrzyma polski dubbing

Pacific Rim: Rebelia (Pacific Rim: Uprising) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy od United International Pictures. Film jest kontynuacją Pacific Rim z 2013 roku, dystrybuowanego tylko z napisami.

Światowy konflikt między pozaziemskimi potworami i sterowanymi przez ludzi super-maszynami, które miały powstrzymać inwazję wrogów, był tylko preludium do tego, co zobaczymy w nowej odsłonie „Pacific Rim”.

W roli rebelianta Jake’a Pentecosta zobaczymy znanego z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” Johna Boyegę. Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów.

Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie. [opis dystrybutora]

Pacific Rim: Rebelia zadebiutuje w Polsce 23 marca. Dubbing będą posiadały wyłącznie kopie 2D, podczas gdy wersja trójwymiarowa wyświetlana będzie tylko z napisami. Na tę chwilę nie wiemy, czy będą one dostępne również w 2D. Zwiastun z polskim dubbingiem pojawi się w kinach niedługo. Poniżej prezentujemy go w wersji oryginalnej.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Universal Pictures.

8 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz