„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” z polskim dubbingiem w HBO

Zgodnie z obecną polityką HBO niedzielna premiera filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara odbyła się w wersji lektorskiej. Dzisiejsza powtórka filmu o godzinie 15:10 zawierała już kinowy dubbing. Powinniśmy się spodziewać, że polski dubbing będzie posiadało większość emisji przed godziną 20:00. Najbliższa emisja z polskim dubbingiem powinna się odbyć na antenie HBO w czwartek 25 stycznia o godzinie 13:10. Rozpiskę dokładnych powtórek filmu można znaleźć tutaj.

Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Diabelskiego Trójkąta z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Źródło: hbo.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © The Walt Disney Company.

Odpowiedz