„Niewidzialny chłopiec”: zwiastun z polskim dubbingiem

Przed paroma dniami informowaliśmy, że Niewidzialny chłopiec (Il ragazzo invisibile; 2014) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Poza samą informacją na stronie dystrybutora, o polskim dubbingu było niewiele wiadomo. Vivarto opublikował właśnie w serwisie YouTube pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem.

Michele ma 13 lat i mieszka z matką w małym miasteczku. W szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy. Pragnie tylko aby zauważyła go Stella w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny. Lecz los lubi płatać figle. Pewnego wieczora, podczas imprezy kostiumowej Michele jak zwykle jest atakowany przez klasowych dręczycieli. Lecz wszystko zmienia się gdy okaże się, że posiadł moc bycia niewidzialnym.

Gdy Michele odkryje, że jego rodzina i całe otoczenie nie są takie jakimi się wydawały jego życie zmieni się na zawsze. To będzie prawdziwa przygoda. Poznajcie nowego superbohatera. [opis: Vivarto]

Niewidzialny chłopiec zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 marca. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Źródło: vivarto.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Indigo Film.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz