„Co wiecie o swoich dziadkach?” z polskim dubbingiem na 4K Ultra HD

Co wiecie o swoich dziadkach? niedługo pojawi się z polskim dubbingiem w wydaniu 4K Ultra HD. Nie dotyczy to wydania polskiego, ponieważ mamy wątpliwości czy Imperial CinePix się na nie zdecyduje. Wydanie 4K Ultra HD z polskim dubbingiem będzie można kupić w USA oraz w Europie. Informację tę potwierdza portal blu-ray.com. Za amerykańskie wydanie trzeba będzie zapłacić 29,99 dolarów. Data premiery sklepowej w USA odbędzie się już 20 lutego.

Tym razem ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Szybko jednak ich nowo powstała przyjaźń zostaje poddana testowi, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie: oldschoolowy ojciec Dusty’ego, dziadek w typie macho (Mel Gibson) oraz ojciec Brada – przewrażliwiony, uczuciowy i ciepły, typowy dziadek z dawnych czasów (John Lithgow). Te święta będą chaosem… [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Co wiecie o swoich dziadkach?, w reżyserii Łukasza Lewandowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

Źródło: blu-ray.com

Odpowiedz