„Strażnicy Galaktyki vol. 2” z polskim dubbingiem w HBO

Strażnicy Galaktyki vol. 2 zostali wyemitowani w wersji lektorskiej w trakcie wczorajszej premiery w HBO. Zgodnie z obecną polityką stacji polski dubbing pojawił się następnego dnia po premierze. Powinniśmy się spodziewać, że tak jak to było do tej pory, polski dubbing będzie posiadać większość emisji filmu przed godziną 20:00.

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska. Kolejnej emisji z polskim dubbingiem powinniśmy się spodziewać w HBO w czwartek 11 stycznia o godzinie 12:40. Rozpiskę dokładnych powtórek filmu w HBO można znaleźć tutaj.

Źródło: hbo.pl

Odpowiedz