„Tedi i mapa skarbów”: obsada polskiego dubbingu

Dzięki uprzejmości United International Pictures prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do filmu Tedi i mapa skarbów (Tadeo Jones 2. El secreto del Rey Midas; 2017). Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Łukasza Lewandowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska. Tekst polski przygotował Piotr Lenarczyk. Nad realizacją nagrań i montażem pracował Łukasz Fober.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Tedi i mapa skarbów wystąpili:

  • Małgorzata Socha – Sara
  • Mateusz Rusin – Tedi
  • Paweł Ciołkosz – Mumia
  • Agata Góral – Tiffany
  • Jacek Król – Rackham
  • Wojciech Żołądkowicz – Taksówkarz

W pozostałych rolach polskiego dubbingu do filmu Tedi i mapa skarbów swoich głosów użyczyli:

Paulina Komenda, Monika Węgiel-Jarocińska, Anna Wodzyńska, Janusz German, Mikołaj Klimek, Tomasz Knapik, Mateusz Kwiecień, Piotr Piksa, Michał Podsiadło, Kamil Pruban, Marek Robaczewski, Jakub Wieczorek i Janusz Wituch.

Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto.

Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów. [opis dystrybutora]

Tedi i mapa skarbów zadebiutuje na ekranach polskich kin 19 stycznia 2018 roku.

Odpowiedz