„Jumanji: Przygoda w dżungli”: spoty z polskim dubbingiem

Na oficjalnym profilu United International Pictures na YouTube pojawiły się pierwsze spoty z polskim dubbingiem promujące film Jumanji: Przygoda w dżungli (Jumanji: Welcome to the Jungle; 2017). Dubbing w spotach różni się od dubbingu wykonanego na potrzeby zwiastuna, ale raczej nie są to fragmenty dubbingu wzięte z dubbingu który usłyszymy w kinie. Prawdopodobnie niedługo dystrybutor zacznie szerzej promować w internecie spoty z polskim dubbingiem które udostępniliśmy poniżej.

W zupełnie nowym, pełnym przygód filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” poznamy czworo przyjaciół, w których postacie wcielą się Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Wszyscy oni – w postaci awatarów o niezwykłych umiejętnościach – zostaną wciągnięci w niebezpieczny świat Jumanji. Wyruszą w najbardziej niebezpieczną przygodę życia albo… na zawsze utkną w świecie gry. [opis dystrybutora]

Jumanji: Przygoda w dżungli zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 grudnia. Film będzie dystrybuowany tylko z polskim dubbingiem. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

 

 

Odpowiedz