„Paddington 2”: spot z polskim dubbingiem

Na oficjalnym profilu Monolith Films na YouTube pojawił się spot z polskim dubbingiem promujący film Paddington 2 (2017). W spocie znajdują się sceny które nie pojawiły się we wcześniejszych zwiastunach. Trudno określić czy są to fragmenty filmu wzięte z dubbingu który usłyszymy w kinie, czy tylko kwestie nagrane specjalnie na potrzeby spotu.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Paddington 2, w reżyserii Elżbiety Jeżewskiej, odpowiada studio Master Film. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 grudnia. Spot z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Odpowiedz