„Co wiecie o swoich dziadkach?”: kolejny spot z polskim dubbingiem

Na oficjalnym fanpage’u United International Pictures na Facebooku pojawił się kolejny spot z polskim dubbingiem do filmu Co wiecie o swoich dziadkach? (Daddy’s Home 2, 2017). Dubbing obecnego spotu różni się od wcześniejszych spotów z dubbingiem, dlatego można stwierdzić, że nie są to fragmenty filmu wzięte z dubbingu który usłyszymy w kinie. Prawdopodobnie do czasu premiery dystrybutor udostępni kolejne materiały z polskim dubbingiem.

Tym razem ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Szybko jednak ich nowo powstała przyjaźń zostaje poddana testowi, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie: oldschoolowy ojciec Dusty’ego, dziadek w typie macho (Mel Gibson) oraz ojciec Brada – przewrażliwiony, uczuciowy i ciepły, typowy dziadek z dawnych czasów (John Lithgow). Te święta będą chaosem… [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Co wiecie o swoich dziadkach?, w reżyserii Łukasza Lewandowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 1 grudnia.

Co wiecie o swoich dziadkach?

Więcej tatusiów, więcej kłopotów.Świąteczna komedia "Co wiecie o swoich dziadkach?" w kinach od 1 grudnia.

Posted by TYLKO HITY! on Montag, 20. November 2017

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz