„Pułapka czasu”: drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się drugi zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Pułapka czasu (A Wrinkle in Time; 2018). W obsadzie wersji oryginalnej wystąpili między innymi Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Chris Pine i Mindy Kaling. Produkcja jest ekranizacją ponadczasowej powieści autorstwa Madeleine L’Engle.

Meg Murry jest typową nastolatką borykającą się z codziennymi szkolnymi kłopotami. Swoją nieprzeciętną inteligencję i wyjątkowy talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są światowej sławy fizykami. Życie rodzinne Meg przewraca się do góry nogami po tajemniczym zniknięciu ojca rodziny, pana Murry (Chris Pine). Pod kierunkiem trzech pozaziemskich przewodniczek (Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Mindy Kaling), które przybyły na ziemię, by pomóc Meg w poszukiwaniu ojca, dziewczyna przenosi się do fantastycznych światów trudnych do objęcia wyobraźnią. Tam stawia czoła potężnemu złu i odkryje, że źródło siły leży w akceptacji swojej indywidualności, a nad strachem najłatwiej zapanować, odnajdując wewnętrzne światło… [opis dystrybutora]

Pułapka czasu zadebiutuje na ekranach polskich kin 9 marca 2018 roku. Najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem można obejrzeć poniżej:

Odpowiedz