„Co wiecie o swoich dziadkach?”: spoty z polskim dubbingiem

Dwa tygodnie dzielą nas od kinowej premiery filmu Co wiecie o swoich dziadkach? Z tej okazji United International Pictures przygotował spoty filmu z polskim dubbingiem które zamieścił na YouTube. Prawdopodobnie kinowy dubbing będzie się różnił od tego co można usłyszeć w tych spotach.

Część poniższych spotów promujących film Co wiecie o swoich dziadkach? niedługo powinna pojawić się w polskiej telewizji w trakcie przerw reklamowych. Tak jak informowaliśmy wcześniej, film będzie dystrybuowany tylko z polskim dubbingiem. Potwierdzają to także plakaty i inne grafiki promocyjne na których jest zamieszczony kapsel z informacją o polskim dubbingu.

Tym razem ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Szybko jednak ich nowo powstała przyjaźń zostaje poddana testowi, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie: oldschoolowy ojciec Dusty’ego, dziadek w typie macho (Mel Gibson) oraz ojciec Brada – przewrażliwiony, uczuciowy i ciepły, typowy dziadek z dawnych czasów (John Lithgow). Te święta będą chaosem… [opis dystrybutora]

Co wiecie o swoich dziadkach? zadebiutuje na ekranach polskich kin 1 grudnia. Spoty z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz