„Liga Sprawiedliwości”: finałowy zwiastun z dubbingiem już w kinach

Finałowy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Liga Sprawiedliwości jest już wyświetlany w kinach. Można go zobaczyć przed wybranymi seansami, zarówno tymi z dubbingiem i w wersji oryginalnej, filmu Thor: Ragnarok. W zwiastunie możemy usłyszeć między innymi Grzegorza Kwietnia – Clark Kent / Superman (Henry Cavill) Annę Srokę-HryńDiana Prince / Wonder Woman (Gal Gadot), Jacka Rozenka – Bruce Wayne / Batman (Ben Affleck) oraz Agnieszkę Kudelską jako reporterkę.

Dubbing do zwiastuna Ligi Sprawiedliwości był nagrywany na początku października, przed rozpoczęciem nagrań dubbingu do samego filmu. Nie mamy pewności czy obsada ze zwiastuna zostanie zachowana w samym filmie. Prawdopodobnie prace nad polskim dubbingiem filmu Liga Sprawiedliwości jeszcze się nie zakończyły. Listę realizatorów polskiego dubbingu powinniśmy poznać już niedługo.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. [opis dystrybutora]

Liga Sprawiedliwości zadebiutuje na ekranach polskich kin 17 listopada.

Odpowiedz