„Paddington 2”: drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Monolith Films opublikował na swoim profilu na YouTube drugi zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Paddington 2. W tytułowej roli możemy ponownie usłyszeć Artura Żmijewskiego. W dubbingu zwiastuna wystąpili także Aleksander MikołajczakHenry Brown (Hugh Bonneville), Jolanta FraszyńskaMary Brown (Sally Hawkins), Teresa LipowskaPani Bird (Julie Walters) oraz Tomasz BorkowskiPhoenix Buchanan (Hugh Grant) i Jacek Król„Knuckles” McGinty (Brendan Gleeson).

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! [opis dystrybutora]

Najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Paddington 2 można obejrzeć poniżej. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 grudnia, czyli w tym samym dniu co Jumanji: Przygoda w dżungli który także będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem.

{youtube}XvAL6gB2VF0{/youtube}

Odpowiedz