„Liga Sprawiedliwości”: polski dubbing oficjalnie potwierdzony

Długo czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Przedstawiciel Warner Bros. poinformował nas, że Liga Sprawiedliwości (Justice League; 2017) będzie dystrybuowana z polskim dubbingiem. Jest to decyzja ostateczna, dlatego teraz oficjalnie mogą się rozpocząć prace nad przygotowaniem polskiego dubbingu.

Ponadto udało nam się dowiedzieć, że finałowy zwiastun promujący Ligę Sprawiedliwości, który ma się pojawić w niedzielę, także otrzyma polski dubbing. Zaznaczono jednak, że zwiastun z polskim dubbingiem będzie pokazywany tylko w kinach. Na oficjalnym profilu Warner Bros. na YouTube, i na Facebooku będzie dostępna jedynie wersja oryginalna z polskimi napisami.

Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwości. Jej celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości.

Liga Sprawiedliwości zadebiutuje na ekranach polskich kin 17 listopada. Szczegóły na temat polskiej wersji dubbingowej filmu powinniśmy poznać jeszcze przed oficjalną premierą.

Odpowiedz