„Terminal” z polskim dubbingiem w Paramount Channel

Terminal (The Terminal; 2004) w reżyserii Stevena Spielberga doczekał się polskiego dubbingu przy okazji wydania DVD które miało miejsce 10 lutego 2005 roku. Niecałą dekadę później, w 2014 roku, polski dubbing pojawił się także w edycji Blu-ray. Pomimo obecności polskiego dubbingu na tych nośnikach, polski dubbing nigdy nie pojawił się w telewizji. Aż do teraz.

Trzeba odnotować, że Paramount Channel rozpoczął nadawanie filmu Terminal, z polskim dubbingiem, w reżyserii Marka Robaczewskiego, który powstał w studiu Start International Polska. Stacja zdecydowała się już na trzeci dubbing z rynku DVD, po Legendzie telewizji i Złap mnie, jeśli potrafisz, który został zlecony ponad dekadę temu przez Universal Pictures.

Kolejna powtórka filmu Terminal odbędzie się na antenie Paramount Channel w piątek 1 września o godzinie 17:00. Rozpiskę dokładnych powtórek można znaleźć tutaj. Niestety dźwięk w dubbingu emitowanym przez Paramount Channel rozjeżdża się z obrazem. Pozostaje jedynie liczyć, że ten błąd techniczny w przyszłych emisjach zostanie naprawiony.

Odpowiedz