„Need for Speed: Payback” i „Star Wars: Battlefront II” ukażą się z polskim dubbingiem

Wszystko wskazuje na to, że sezon gier komputerowych w 2017 roku będzie obfitował w duże produkcje, które będzie można pograć z polskim dubbingiem. Jak dotąd wiemy, że dubbingu spodziewać można się m.in. w Wolfenstein II: The New Colossus, Call of Duty: WWII, FIF-ie 18, Eleksie, Destiny 2, Dishonored: Death of the Outsider i LEGO Marvel Super Heroes 2, które ukażą się na rynku pomiędzy wrześniem a listopadem br. Na podstawie dostępnych na tę chwilę informacji do tej puli można dodać dwie kolejne gry, tym razem dystrybuowane przez Electronic Arts.

Jedną z nich jest Need for Speed: Payback, dwudziesta szósta odsłona popularnej serii gier wyścigowych, a zarazem pierwsza, która doczeka się polskiego dubbingu. Jest to na pewno miła niespodzianka, jeśli wziąć pod uwagę, że w ostatnich latach polski oddział Electronic Arts dubbingował jedynie popularne strzelanki, a gry przynależące do wszystkich pozostałych gatunków wydawał z napisami. Payback zadebiutuje 10 listopada na komputerach, PlayStation 4 i Xboksie One.

{youtube}K-5EdHZ0hBs{/youtube}

Informację o dubbingu znaleźć można również na okładce Star Wars: Battlefront II, kolejnej gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen. Poprzednia odsłona, nastawiona wyłącznie na grę w trybie wieloosobowym, wydana została z napisami. „Dwójka” posiadać ma dodatkowo tryb fabularny, a spotkać będzie można w niej takie postacie jak Rey, Han Solo czy Darth Maul, co każe zastanowić się, czy – podobnie jak chociażby w LEGO Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy – zachowane zostaną głosy aktorów znanych z filmów, czy może jednak przemówią one zupełnie nowymi głosami. W oryginalnej wersji gry postacie dubbingowane są przez aktorów głosowych, a nie swoje filmowe odpowiedniki. Battlefront II zadebiutuje 17 listopada, również na komputerach, PlayStation 4 i Xboksie One.

{youtube}pCkZ3ZFqKs0{/youtube}

Odpowiedz