„Spider-Man: Homecoming” przedpremierowo z dubbingiem

Spider-Man: Homecoming w wersji z polskim dubbingiem pojawi się w polskich kinach wcześniej niż to pierwotnie zakładano. United International Pictures upubliczni film, w ramach pokazów przedpremierowych, już za tydzień, w środę 5 lipca. W tym dniu odbędzie się jedna projekcja, i jak pokazuje repertuar na stronie takich multipleksów jak Helios, Multikino czy Cinema City, większość przedpremierowych projekcji będzie z polskim dubbingiem. Co równie istotne, w niektórych kinach, pokazy przedpremierowe filmu Spider-Man: Homecoming odbędą się w godzinach wieczornych.

Młody Peter Parker/Spider-Man zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May. Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka. Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko Spider-Manem z sąsiedztwa. Jednak kiedy pojawia się Vulture, nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone. [opis dystrybutora]

Oficjalna premiera filmu Spider-Man: Homecoming odbędzie się 14 lipca. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Odpowiedz