„Wonder Woman”: krytycy ocenili fabułę filmu

Dwa poprzednie filmy z kinowego universum DC nie cieszyły się dobrymi opiniami wśród krytyków filmowych. Pierwsze przesłanki sugerują, że z Wonder Woman (2017) może być zupełnie inaczej. Blogerzy oraz krytycy którzy mieli okazję zobaczyć ten film w przeważającej większości wypowiadają się o nim pozytywnie.

Panuje opinia, że Wonder Woman jest najlepszym filmem DC. Krytycy zwrócili uwagę na dobrze napisany scenariusz w którym sprawnie i płynnie została ukazana akcja na rodzinnej wyspie Diany która później została przeniesiona w realia I wojny światowej. Produkcja ma posiadać serce oraz człowieczeństwo czego brakowało dotychczasowym filmom.

Najmocniejszym elementem filmu ma być wcielająca się w Wonder Woman Gal Gadot. Grana przez nią postać jest heroiczna i tryska optymizmem. Krytykom podobała się chemia pomiędzy Gal Gadot a Chrisem Pine’em. Wzbudzała ona sympatię i bawiła.

Pomimo, że tło I wojny światowej było smutne, mroczne i posępne to nie miało to wpływu na bohaterów. Są oni pozytywnie nastawieni, optymistyczni i zabawni. Pochwalone zostały także sceny akcji i budowanie emocji.

Na ile pierwsze szczątkowe informacje pokrywają się z rzeczywistością przekonamy się już 2 czerwca kiedy to Wonder Woman wejdzie na ekrany kin. Embargo na zamieszczanie recenzji ma zostać zniesione dwa dni wcześniej.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Wonder Woman, w reżyserii Marka Robaczewskiego, odpowiada Studio Sonica. W tytułowych rolach wystąpią Olga BołądźDiana Prince / Wonder Woman (Gal Gadot) oraz Kamil KulaSteve Trevor (Chris Pine).

Odpowiedz