„Archie – cyberpies”: nowy film z polskim dubbingiem w VOD

Kino Świat zlecił opracowanie polskiego dubbingu do kolejnego filmu aktorskiego. Ze zwiastuna opublikowanego na YouTube wiemy, że już niedługo zostanie upubliczniony polski dubbing do kanadyjskiego filmu familijnego Archie – cyberpies (A.R.C.H.I.E.; 2016). Dubbing będzie można oglądać w usłudze VOD.

15-letnia Isabel Sullivan (Sarah Desjardins) traci rodziców w wypadku samochodowym, przez co zmuszona jest przeprowadzić się do wujka Paula (Robin Dunne), będącego burmistrzem małego miasteczka. Osamotniona nastolatka przypadkiem spotyka bezpańskiego psa o imieniu Archie (Michael J. Fox). Niepozorny czworonóg okazuje się być superinteligentnym psem-robotem, skonstruowanym wskutek tajnego eksperymentu. Potrafi mówić, biega z prędkością światła i posiada rentgen w oczach. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia. Isabel uczy go, jak zachowują się normalne psy, zaś Archie pomaga dziewczynie zdobyć pozycję w grupie rówieśników. Ich spokojne życie komplikuje się, gdy w mieście pojawia się podejrzany mężczyzna imieniem Hugh Jablonski (Fred Ewanuick), który twierdzi, że jest prawowitym właścicielem Archie’ego, a karierze wujka Paula zaczyna zagrażać niejaka Veronica Myles (Farrah Aviva). [opis dystrybutora]

Archie – cyberpies będzie dostępny w usłudze VOD od 26 maja do 31 grudnia bieżącego roku. Cena za wypożyczenie filmu ma wynosić 9,90 zł. Szczegóły na polskiego dubbingu powinniśmy poznać dopiero po premierze filmu. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

{youtube}htu_UBVXomY{/youtube}

Odpowiedz