„Piękna i Bestia” zebrała 551 018 widzów od dnia premiery

Znakomite wyniki w polskich kinach notuje Disneyowska Piękna i Bestia. W drugim tygodniu wyświetlania na film wybrało się 151 334 widzów, co pozwoliło uplasować się produkcji na pierwszym miejscu ubiegłotygodniowego zestawienia box office’u. W sumie, licząc od dnia premiery, na film wybrało się już 551 018 widzów.

Na trzecim miejscu w zestawieniu znalazł się Azyl. Film w premierowy weekend zainteresował 30 330 widzów. Piąte miejsce przypadło czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej pt. Wszystko albo nic. W drugim tygodniu wyświetlania film obejrzało 29 384 widzów (w sumie 112 929 widzów od dnia premiery).

Siódme miejsce w zestawieniu zajęli Power Rangers. W premierowy weekend na film wybrało się 27 363 widzów. Zestawienie na miejscu dziewiątym zamyka animacja Zając Max ratuje Wielkanoc. W premierowy weekend na film wybrało się 24 453 widzów.

Na ten moment to koniec takiego natężenia premier kinowych dubbingów do filmów aktorskich w jednym miesiącu. Przypominamy, że w marcu było aż sześć takich produkcji. Teraz pozostaje jedynie czekać do maja kiedy to mają mieć premierę Strażnicy Galaktyki vol. 2 oraz Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Oba filmy mogą zebrać dosyć dużą widownię w polskich kinach.

Odpowiedz