„Vivarto”: kolejne filmy aktorskie otrzymają polski dubbing

Na stronie internetowej Vivarto pojawiły się zapowiedzi filmów które w najbliższym czasie będą dystrybuowane z polskim dubbingiem. Poza animacjami, polskiego dubbingu doczekają się cztery filmy aktorskie. Całkiem możliwe, że do końca roku liczba filmów aktorskich z dubbingiem może nieznacznie wzrosnąć.

Tytuł polski: Pan Żaba
Tytuł oryginalny: Meester Kikker
Premiera: 21 kwietnia 2017
Reżyseria: Anna van der Heide
Produkcja: Holandia 2016
Wersja: Dubbing
Wiek: + 6
Czas trwania: 90 min

Sita przygotowała się bardzo starannie do swojej prezentacji o żabach, dlatego jest bardzo zdziwiona, gdy Pan Frans – jej sympatyczny nauczyciel – nie chce jej wysłuchać do końca. Podejrzliwa dziewczynka zaczyna go śledzić i wkrótce odkrywa, że czasami zamienia się on w żabę! Świat nie zawsze jest bezpieczny dla zwierząt, dlatego Sita i jej przyjaciele będą musieli chronić Pana Fransa.

Tytuł polski: Zielona szkoła
Tytuł oryginalny: Uilenbal
Premiera: 16 czerwca 2017
Reżyseria: Simone van Dusseldorp
Produkcja: Holandia 2016
Wersja: Dubbing
Wiek: + 6
Czas trwania: 80 min

Ośmioletnia Meral przenosi się z rodziną do innego miasta. Oznacza to dla niej zmianę szkoły. Dziewczynka próbuje nawiązać pierwsze przyjaźnie przed wyjazdem na jesienny obóz. Jest to jednak trudniejsze niż jej się zdawało. Dużo łatwiej udało jej się nawiązać więź z małą białą myszką, która zamieszkuje z nią jej nowy pokój. Meral nazwała swoją przyjaciółkę Peepeep. Postanawia zabrać myszkę na obóz w obawie, że dzikiego lokatora odkryją jej rodzice.

Dzięki myszce dziewczynka szybko zdobywa uznanie kolegów. Niestety, chwila nieuwagi wystarcza aby Peepeep została porwana przez sowę. Meral wraz z kolegami wyrusza na wyprawę ratunkową do lasu, podczas której pozna siłę prawdziwej przyjaźni.

Tytuł polski: Mikołaj w każdym z nas
Tytuł oryginalny: Snekker Andersen og Julenissen
Premiera: 24 listopada 2017
Reżyseria: Terje Rangnes
Produkcja: Norwegia 2016
Wersja: Dubbing
Wiek: + 6

Czas trwania: 70 min

Chyba nikt na świecie nie kocha bardziej świąt od stolarza Andersena. Każdego roku poświęca się aby zapewnić swojej rodzinie idealne Boże Narodzenie. Jak wszyscy wiedzą – najważniejszym dla dzieci elementem Bożego Narodzenia jest wizyta Mikołaja. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i Andersen niszczy prezenty, które chciał podarować swoim pociechom. Z opresji ratuje go … prawdziwy Święty Mikołaj. Andersen będzie musiał mu jednak pomóc i to w dość nietypowy sposób.

Uroczy, ciepły i rodzinny film o tym, że magia świąt istnieje.

Tytuł polski: Wielka wyprawa Oskara
Tytuł oryginalny: Oskars Amerika
Premiera: 2017
Reżyseria: Torfinn Iversen
Produkcja: Norwegia, Szwecja 2017
Wersja: Dubbing
Wiek: + 6
Czas trwania: 79 min

Dziesięcioletni Oskar ma marzenie, którym jest wyjazd na prerię wraz z mamą. Niestety tuż przed wakacjami mama Oskara powiadamia go o planowanej podróży do Ameryki. W tym czasie chłopcem ma się opiekować jego – niezbyt towarzyski i gburowaty – dziadek. Na szczęście, Oskar poznaje Leviego i jego – cierpiącego na krótkowzroczność – konia. Wspólnie decydują się na przeprawę przez Ocean Atlantycki, żeby odszukać w Ameryce mamę Oskara.

Odpowiedz