„Szczęście sprzyja odważnym”: zwiastun z polskim dubbingiem

Dystrybutor Vivarto zamieścił na swoim profilu na YouTube zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Szczęście sprzyja odważnym (Ente gut! Mädchen allein zu Haus; 2016). Według obecnych zapowiedzi, film w polskich kinach pojawi się dokładnie za dwa miesiące, 23 grudnia 2016 r. Do daty premiery należy jednak podchodzić umownie. W przeszłości Vivarto wielokrotnie przekładał premiery swoich filmów na późniejszy termin.

Jedenastolenia Linh jest samodzielną dziewczynką. Kiedy jej matka samotnie wychowująca ją oraz jej młodszą siostrę musi nieoczekiwanie wyjechać do Wietnamu, Linh zajmuje się domem oraz rodzinną restauracją pod jej nieobecność. Musi opiekować się też siostrą. Nikt nie może się dowiedzieć, że dziewczynki są same. Największym problemem Linh jest jednak rudowłosa Pauline, która kontroluje całą okolicę. Zaczyna szantażować siostry… [opis dystrybutora]

Listę realizatorow polskiego dubbingu do filmu Szczęście sprzyja odważnym powinniśmy poznać dopiero po premierze filmu. Zwiastun z dubbingiem prezentujemy poniżej.

{youtube}8HBPBPQt-eo{/youtube}

Odpowiedz