„Nocna straż”: odcinki serialu z dubbingiem po polsku online

Tydzień temu na Nickelodeon Polska zadebiutował nowy serial aktorski, Nocna straż (Nachtwacht: De Mummie; 2016). Niestety z powodu braku napisów końcowych, nie znamy żadnych szczegółów na temat obsady polskiego dubbingu. Nazwa studia dubbingowego odpowiedzialnego za przygotowanie polskiej wersji serialu Nocna straż również jest owiana tajemnicą.

Na podstawie zwiastuna wiemy, że serial Nocna straż opowiada o zmaganiach trójki bohaterów, walczących z potworami nawiedzającymi ich wioskę. Dzięki swoim nadprzyrodzonym mocom są w stanie stawić im czoła i odesłać ich w zaświaty.

Odcinki serialu Nocna straż będą sukcesywnie zamieszczane online na stronie nick.com.pl. Na razie Nickelodeon Polska udostępnił pierwszy odcinek serialu. Można go obejrzeć z dubbingiem po polsku w wersji online po kliknięciu w ten odnośnik.

Nowe odcinki serialu Nocna straż można będzie obejrzeć na Nickelodeon Polska w każdą niedzielę o godzinie 20:25. Powtórka premierowych odcinków będzie się odbywać w każdą sobotę o godzinie 20:25.

Źródło: nick.com.pl

Odpowiedz