„Przygody Finna” i „Wiplala” otrzymają polski dubbing

Vivarto ujawnił tytuły dwóch kolejnych filmów aktorskich które będą dystrybuowane z polskim dubbingiem. Oba to filmy holenderskie. Przygody Finna trafią do kin 9 grudnia a Wiplala pojawi się 6 stycznia 2017 roku. Dubbing do tych filmów jest już gotowy. Będzie go można zobaczyć przedpremierowo w dniach 27-29 października w ramach przeglądu Spotkanie z przygodą.

Przygody Finna (Finn; 2013)

Obsada: Mels van der Hoeven, Daan Schuurmans, Jan Decleir

Finn jest wrażliwym chłopcem, wychowywanym przez samotnego ojca. Pewnego dnia postanawia pobierać lekcje gry na skrzypcach, jednak z niezrozumiałych powodów ojciec Finna nie zgadza się na to.

Wiplala (2014)

Obsada: Géza Weisz, Peter Paul Muller, Sasha Mylanus, Kee Ketelaar

W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.

Odpowiedz