„Łowca i Królowa Lodu”: wydanie rozszerzone Blu-ray z dubbingiem

W poniedziałek do sprzedaży trafią płyty DVD i Blu-ray z filmem Łowca i Królowa Lodu (The Huntsman: Winter’s War; 2016). Poza zwykłą wersją kinową, będzie dostępna także wersja rozszerzona filmu, dłuższa o 6 minut. Dobra wiadomość jest taka, że dystrybutor nie zdecydował się na dogranie lektora, tylko zlecił opracowanie polskiego dubbingu do dodatkowego materiału.

Wydanie DVD filmu Łowca i Królowa Lodu w formie bookletu można nabyć już od 26,99 zł. Wydanie Blu-ray to koszt 72,00 zł. Za zwykłe wydanie Blu-ray 3D oraz za to w steelbooku zapłacimy 89,99 zł.

Jeśli szukasz opowieści o Królewnie Śnieżce, mamy dla ciebie opowieść o tym, co zdarzyło się wcześniej. Chris Hemsworth i laureatka Oscara Charlize Theron (za rolę w filmie „Monster”) powracają w swoich rolach w widowiskowym przygodowym filmie akcji „Łowca i królowa lodu”, obok Emily Blunt i Jessicy Chastain. Theron występuje w roli złej Królowej Ravenny, która niewybaczalnym podstępem zdradza swą dobrą siostrę Freyę (Blunt), zamrażając jej serce i uwalniając tkwiącą w niej moc, o której istnieniu Freya nie miała pojęcia. Kiedy konflikt między dwoma królowymni narasta, jedynie łowca Eric (Hemsworth) i towarzysząca mu wojowniczka Sara (Chastian) mogą pomóc Frei w pokonaniu siostry – inaczej szaleństwo Ravenny na zawsze opanuje świat. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Łowca i Królowa Lodu w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej odpowiada studio Start International Polska.

Odpowiedz