„Legion Samobójców”: wieczorne seanse z dubbingiem w Heliosie

Zaledwie godziny dzielą nas od oficjalnej premiery filmu Legion Samobójców (Suicide Squad; 2016). Postanowiliśmy przyjrzeć się rozłożeniu seansów z polskim dubbingiem w trzech największych multipleksach. Trzeba zaznaczyć, że w zależności od wybranego miasta, godziny seansów będą się od siebie różnić. My podajemy jedynie ogólne podsumowanie.

W sieci kin Multikino dubbing Legionu Samobójców jest prezentowany nie częściej niż w formie sześciu seansów w ciągu dnia. W niektórych kinach dubbing zobaczymy najpóźniej o godzinie 20:30 (wersja 2D) oraz 15:10 (wersja 3D). Cinema City oferuje z kolei nie więcej niż cztery seanse z dubbingiem w ciągu dnia. W zależności od kina wersję 2D zobaczymy najpóźniej o godzinie 17:00 a 3D o godzinie 17:40.

Spośród wszystkich multipleksów, najlepiej pod kątem dostępności dubbingu prezentuje się repertuar sieci kin Helios. O ile w Multikinie i w Cinema City bywają miasta w których brakuje wieczornych seansów Legionu Samobójców z polskim dubbingiem, to w Heliosie sytuacja wygląda naprawdę bardzo dobrze. W sumie dubbing jest prezentowany w około sześciu projekcjach w ciągu dnia. W wybranych kinach dubbing wersji 2D zobaczymy o godzinie 18:30 i 21:15. Wersję 3D z dubbingiem zobaczymy z kolei najpóźniej o godzinie 20:15.

Zachęcamy wszystkich do uważnego śledzenia dubbingowanych pokazów Legionu Samobójców w lokalnych kinach.

Odpowiedz