Serial „Szkolny poradnik przetrwania” na Nickelodeon Polska

Sympatycy starych seriali aktorskich wyprodukowanych przez Nickelodeon nie powinni mieć powodów do narzekań. Jeszcze przed wakacjami Nickelodeon Polska rozpoczął nadawanie serialu Zoey 101 (2005-08). Okazuje się, że już wkrótce do grona emitowanych klasyków dołączy serial Szkolny poradnik przetrwania (Ned’s Declassified School Survival Guide; 2004-08). Stacja tego jeszcze nie potwierdza, ale powinniśmy się spodziewać polskiego dubbingu.

Ned ma marzenie – chce nie tylko przetrwać szkołę, ale także jak najlepiej się w niej bawić. Chłopiec postanawia stworzyć poradnik, w którym pokaże innym uczniom jak przetrwać kolejne dni w szkole. Pomagają mu w tym jego przyjaciele, Cookie i Moze.

Szkolny poradnik przetrwania zadebiutuje na antenie Nickelodeon Polska w poniedziałek 15 sierpnia. Serial będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 20:10.

Ned ma marzenie – chce nie tylko przetrwać szkołę, ale także jak najlepiej się w niej bawić. Chłopiec postanawia stworzyć poradnik, w którym pokaże innym uczniom jak przetrwać kolejne dni w szkole. Pomagają mu w tym jego przyjaciele, Cookie i Moze. – See more at: http://satinfo24.pl/wakacje-z-nickelodeon/#sthash.TAbDFDAo.dpuf

Odpowiedz