„Transformers: The Last Knight”: wieści z planu filmowego

Wprawdzie United International Pictures jeszcze nie potwierdził, że film Transformers: The Last Knight będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem, to jednak opracowanie pełnej polskiej wersji językowej kontynuacji filmu Transformers: Wiek zagłady jest bardzo prawdopodobne. Przed paroma dniami padł pierwszy klaps na planie filmowym i w związku z tym w najbliższym czasie powinniśmy się spodziewać dużej ilości informacji związanych z produkcją filmu. Wiemy, że do swojej roli powróci Mark Wahlberg. Nową gwiazdą w obsadzie jest znana z serialu 100 rzeczy do przeżycia przed liceum aktorka Isabela Moner. Już teraz można się zacząć zastanawiać czy w ewentualnym dubbingu aktorkę ponownie będzie dubbingować Magdalena Wasylik.

Na jednym z pierwszych zdjęć z planu zdjęciowego, zaprezentowano Isabelę Moner, Michaela Baya oraz robota Squeeksa. Plotki sugerują, że głównym wątkiem filmu będą przygody Optimusa Prime’a. Znaczącą rolę w fabule będzie miał również Bumblebee który po tym jak Optimus Prime opuści Ziemię, będzie musiał przejąć na krótki czas dowództwo nad autobotami.

Transformers: The Last Knight trafi do kin latem przyszłego roku. Ewentualny dubbing najprawdopodobniej zostanie potwierdzony z chwilą premiery pierwszego zwiastuna.

Odpowiedz