„Talia czaruje w kuchni”: nowy serial na Nickelodeon Polska

W poniedziałek 6 czerwca o godzinie 20:15 na Nickelodeon Polska odbędzie się premiera nowego serialu aktorskiego pt. Talia czaruje w kuchni (Talia in the Kitchen, 2015). Polityka stacji każe nam przypuszczać, że serial będzie nadawany w wersji z polskim dubbingiem. O szczegółach polskiego dubbingu powinniśmy się dowiedzieć w przyszłym tygodniu kiedy to odcinki serialu Talia czaruje w kuchni pojawią się na stronie nick.com.pl.

Serial opisuje perypetie optymistycznej czternastoletniej dziewczyny – Talii Parry (w tej roli Maria Quezada), której pasją jest gotowanie. Przeprowadza się razem ze swoją młodszą siostrą Julie (Galilea La Salvia) do babci Dolores (Jeannette Lehr) która mieszka w Miami, aby spędzić lato. Z pomocą nowych przyjaciół i magicznych przypraw jej zmarłego ojca, Talia ożywia działalność w jej rodzinnej restauracji.

Serial Talia czaruje w kuchni będzie można oglądać na Nickelodeon Polska od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15. Powtórka premierowych odcinków będzie się odbywać w dni powszednie, w zależności od dnia, o godzinie 14:50 lub 14:55. Serial liczy w sumie 40 odcinków. Niedawno podano do wiadomości, że serial zakończy się na jednym sezonie. Talia czaruje w kuchni będzie 31. serialem aktorskim do którego Nickelodeon Polska zlecił opracowanie polskiej wersji dubbingowej.

Odpowiedz