„BFG: Bardzo Fajny Gigant” Stevena Spielberga otrzyma dubbing

Poznaliśmy tytuł kolejnego filmu aktorskiego który będzie w tym roku dystrybuowany w kinach z polskim dubbingiem. Okazuje się, że Monolith Films zdecydowało się na zdubbingowanie filmu BFG: Bardzo Fajny Gigant (The BFG; 2016) w reżyserii Stevena Spielberga. Produkcja ma wejść na ekrany polskich kin 1 lipca 2016 roku. Film jest produkcji Disneya, ale nie dystrybuuje on bezpośrednio tego filmu w Europie, dlatego zleceniodawcą dubbingu jest Monolith Films a nie Disney.

BFG: Bardzo Fajny Gigant opowiada o młodej królowie Anglii i bardzo tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Film jest ekranizacją niezwykle popularnej powieści Roalda Dahla, która od samego dnia swej premiery w 1982 roku cały czas zachwyca czytelników, bez względu na wiek.

Nie wiemy jeszcze, które studio będzie odpowiedzialne za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu BFG: Bardzo Fajny Gigant. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji jedynie zwiastun z polskim dubbingiem. Można go obejrzeć po polsku w wersji online po kliknięciu na poniższy odnośnik.

{youtube}QJOns_n7zc0{/youtube}

Odpowiedz