Dubbing serialu „Ja, Klaudiusz” pojawi się w Kino Polska

Jeśli ktoś nie miał jeszcze możliwości zapoznania się ze zrekonstruowanym dubbingiem serialu Ja, Klaudiusz (I, Claudius; 1976) to będzie miał ku temu okazję. Prawa do emisji dubbingu pokazywanego przed paroma miesiącami w TVP Historia, wykupiła również telewizja Kino Polska. Sama stacja informuje, że obraz został cyfrowo zrekonstruowany, co może oznaczać, że wersja nadana przez Kino Polska może zawierać inne ujęcia niż te pokazywane w TVP Historia.

Kolejna rekonstrukcja obrazu do dubbingu serialu Ja, Klaudiusz wskazuje na to, że serial ma szansę ukazać się w tej wersji na DVD. SPI International do którego należy m.in. Kino Polska prowadzi działalność wydawniczą. Niewykluczone, że jest to jeden z powodów dla których Kino Polska zdecydowała się na odkupienie od TVP praw do emisji dubbingu serialu Ja, Klaudiusz.

Pierwszy odcinek serialu Ja, Klaudiusz zostanie wyemitowany na antenie Kino Polska we wtorek 1 grudnia o godzinie 16:55. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55.

Źródło: Telewizja Kino Polska

Odpowiedz